Будівництво мереж водопостачання та водовідведення

Монтаж трубопроводів водопостачання та водовідведення, зовнішні мережі водопостачання та водовідведення відкритим способом:


Монтаж зовнішніх мереж виконується також шляхом застосування труб, що ізольовані пінополіуретаном та методом безканального прокладання.

Зовнішня дощова каналізація

Розробка грунта при траншейному способі прокладки трубопроводів

будівництво водопровідної камери для влаштування запірно-регулюючих пристроїв

зварений поліетиленовий трубопровід перед укладкою в траншею

монтаж збірного каналізаційного колодязя

процес зварювання поліетиленового трубопроводу

санація (протягування нового звареного трубопроводу в існуючий непрацюючий трубопровід) існуючих трубопроводів новими поліетиленовими трубами

 
Внутрішні мережі водопостачання/водовідведення — це система трубопроводів і пристроїв, що забезпечують подачу/відведення води або стічних вод в межах зовнішнього контуру будівлі і споруд.
Зовнішній водопровід — це комплекс споруд, самопливних і напірних мереж, для забору води з джерел водопостачання, її очищення до нормативних показників та подачі споживачу.
Зовнішня каналізація — це сукупність взаємопов’язаних споруд, призначених для збору, транспортування, очищення стічних вод різного походження та скиду очищених стічних вод у водойму-водоприймач або в подачу на спорудження оборотного водопостачання. Включає в себе каналізаційні мережі, насосні станції, що регулюють і аварійно-регулюючі резервуари, а так само очисні споруди.

ДБН .2.5-74_2013 зовнішні мережі водопостачання
Завантажити файл
ДБН.2.5-64_2012 внутрішній водопровід та каналізація
Завантажити файл
ДБН.2.5-75_2013 зовнішні мережі каналізування
Завантажити файл